2009 tuż za rogiem
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku... (2008-12-27)
czytaj wiecej >>
Ostatnia tegoroczna odsłona – Rajd Zimy.
"Ostatnia tegoroczna odsłona – Rajd Zimy. Czwarta eliminacja Samochodowego Rajdu o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice odbędzie się 7 grudnia. Tradycyjnie już nazwa czwartej rundy nosi nazwę Rajd Zimy. Na pewno wszyscy zastanawiają się czy aura pomoże w przeprowadzeniu w takiej właśnie scenerii całej imprezy? Na tę eliminacje składać się będzie sześć prób specjalnych o nawierzchni asfaltowo - szutrowej. I tak jak to było w trzeciej eliminacji rozgrywane będą na terenie firmy Wod-Kan oraz Sfamasz. Jednak niespodzianką będą próby, które różnią się od poprzednich ponieważ będą w nowej konfiguracji, a w Bełchowie będzie kolejna całkowicie nowa, która na pewno u atrakcyjni wyścig . Zbiórka tradycyjnie o godz. 8.00 przed Ratuszem Skierniewickim w niedzielę 7 grudnia. Informacje można uzyskać tak, że pod nr. 609 533 800. Organizatorzy wraz z Maćkiem Wisławskim zapraszają do Skierniewic na czwartą eliminację – Rajd Zimy http://www.e-skierniewice.pl/sport/rajdowanie (2008-12-03)
czytaj wiecej >>
III Popularny Rajd Samochodowy KJS
Informujemy, że III Popularny Rajd Samochodowy KJS odbędzie się w dniu 30.11.2008. W załączniku regulamin i formularz zgłoszenia. Przypominamy, że wsyscy zawodnicy, którzy zgłoszą swój udział w rajdzie do dnia 28.11.2008 r. do godz. 15.00 (e-mail, fax, osobiście) otrzymają 10 zł zniżki! IV Popularny Rajd Samochodowy KJS przełożony został na 14.12.2008. Zapraszamy! (2008-11-25)
czytaj wiecej >>
Cieszyńska Barbórka 2008
Wrażenia po rajdzie radomskiej załogi: Grzywacz/Fatek jadacyg Oplem Kadetem GSI a klasie A7 . "Swietna zabawa i bardzo milo spedzony czas. Wiadomo ze pojechalismy nie po wynik ale z ciekawosci kolejnego rajdu.Warunki jak dla mnie trudne-bardzo slisko, lod, snieg bloto a i wszystko na raz :) Hamowania ciezkie do wyczucia bo brak doswiadczenia a samochodzik rewelacyjnie sie sprawdzil bo niezawodnie dowiozl nas wreszcie do mety. Dwie wizyty poza droga- za pierwszym razem w betonowy slupek- wyciagali nas kibice- ucieklo sporo czasu- dogonil nas nastepny samochod, pozniej wycieczka poza droge ale tym razem udalo nam sie samym wyjechac.I jeszcze raz obrocilo nas na zakrecie :) Ale chyba pierwszy raz dane mi bylo jechac na 5-ce po drodze szerokosci samochodu i lodzie zmieszanym ze sniegiem - wrazenia BEZCENNE" (2008-11-25)
czytaj wiecej >>
<<< nastepnepoprzednie >>>